Červenec 2009

THE END...

19. července 2009 v 14:32 | Vivi*Anne
Ahojky všichni !! =( Ani nevíte jak nerada to dělám, ale musím to tu zrušit. ='(
Já ani Blanča se už o to nestaráme a pěkně na to kašleme.
Rozhodla jsem se, že Ri se přesune zpátky na likethis.
Tady to bude jen tak pro starší věci. Takže blog rušit nebudu...
Moje milovaný eSBenka !! =( Jestli někdo chcete, napište mi sem a já si vás můžu zapsat na likethis.
Je mi to moooc líto, byl to krásný rok a kousek, ale všechno někdy končí... =(
Mám Vás ráda... =*
Vivi

Bláňa: Asi bych k tomu konci taky chtěla něco říct.
Abych to uvedla na pravou... Jak se to říká.. Na pravou míru? =) Nikdy jsem nebyla nějakej obrovskej Rihanny fanda, a tuším, že jsem to tu už říkala. Přišla jsem pouze pomoct kamarádce s blogem, protože mě o to poprosila - a je pravda, že za tu dobu jsem si Riri oblíbila o dost víc - ne jako zpěvačku, ale jako ženu. Dostala mě prostě s tím případem s Jasminou apd. =)
Prostě a jednoduše, jednoduše a prostě, co jsem chtěla říct.
Byla jsem na tomhle blogu od listopadu? Tuším že od listopadu. A díky němu jsem poznala vás, spoustu úžasných lidí, a řekla bych, že i díky němu jsem ještě blíž poznala dvě úžasné osoby, které jsem znala už předtím. Musím říct, že tenhle blog mě přivedl blíž k jeho majitelce, která tohle všechno vymyslela, která mě k tomuhle blogu přivedla. A za to budu "eRKáčku" asi navěky vděčná, protože kdyby jeho nebylo, dost možná by nebylo všech těch blbostí, které jsem za poslední půl rok zažila, a za který jsem byla vždycky neuvěřitelně vděčná dvoum osobám, který se mi nepostradatelně vlepily do života a který už nikdy neodlepím.
Když se řekne RK, vzpomenu si na jednu věc, na jeden den. Když byla Vivi na Pussycatkách, a volaly jsme si a psaly si SMS a ten den sem přišlo přes pětset lidí... Byl to neuvěřitelnej pocit a bez RK bych ho nikdy nezažila...
Prostě a jednoduše, nechci říkat, že RK mi bude chybět - kdyby mi chybělo, tak tu jsem a makám tu, až bych zčernala. Možná mi chybět nebude, proto, protože potom se z toho stala moje povinnost, kterou mi nedával nikdo - jen já. Chápete? Kdyby to byla zábava, jako v počátku, možná, možná, možná byste tu měli ještě teď každý den novinky.
Každopádně (vím, že v tomhle momentu to už nikdo nečte), vám chci říct, že o Riri si určitě budete moci přečíst i na LTB, kde je Vivi a Ivča, bezva dvojka k pohledání, co vám naservírujou novinky ze světa celebrit až pod nos.
Díky RK, za všechno.
Bee