Květen 2010

... :) ... Úsměv a mávat hoši.. Úsměv a mávat.

31. května 2010 v 22:05 | Bee |  Moje kecíky...
Sliby chyby. Přesně taková já jsem. Rovnou bych mohla jít do politiky.
Slibovala jsem nové fotky z koncertu Rihanny, ale ačkoliv se mi už válí víc jako polovina v počítači, moje lenost je prostě moje lenost a nedovolí mi udělat nic víc než napsat tenhle článek a na twitter napsat status "Lazy.." To jsem prostě já. Mě už asi nezměníte - ale zkusit to můžete, žejo =D.
Nepíšu tenhle článek proto, abyste mě pro mou lenivost začali nenávidět (nebo chápat?). Píšu to proto, že chci říct, že máme s Viv něco zalubem. Něco velkýho. Páni! Jestli se tohle povede, tak to bude setsakramentskej úspěch. Ale já vždycky všechno nadějema zkazím, takže na to nebudu moc myslet.
Prostě jen chci říct, že s Viv sice budeme na RK pravidelně přidávat novinky, ale dost možná teď budeme mít i jistou bokovku, o které se brzy dozvíte... Pokud se to samozřejmě povede.
A jestli se to nepovede, tak už mám vymyšlenýho něco jinýho =D. Prostě teď budeme s Viv trochu zaneprázdněný... =D=D
Ave Rihanna! (už mi šibe, tu Coca-Colu bych neměla pít..)
Bee

Update #34

31. května 2010 v 18:35 | Bee |  Updates
Přidala jsem další fotky z "Israel Press Conference", konkrétněji 22 fotek :). Brzy přidám fotky z koncertu, jen obejdu affs :).
free image hostfree image hostfree image host
(...all)

29.5. - 31.5. - Tel Aviv

31. května 2010 v 7:21 | Bee |  10 - Akce
Přináším nějaké fotky "ze zákulisí" v Tel Avivu. Obě jsou z Twitteru, k té první se váže Tweet: "Ahoj z Tel Avivu! Právě jsem natočil nové interview s Rihannou pro @THEDAILY10." K té druhé fotce tweet: "Zákulisí rozhovoru s režisérem Chrisem Robinsonem & Rihannou v Tel Avivu." Tak na rozhovor se vážně moc těším :). A snad se brzy objeví nové fotky :).

Drake o Rihanně?

30. května 2010 v 20:12 | Bee |  10 - Ostatní
Poslední dobou se spekuluje, že rapper Drake na svém debutovém albu "Thank Me Later" zpívá o Rihanně.

Rapper který měl podle drbů s Rihannou krátký románek, je podezříván z toho, že v písničce "Fireworks" slyšíme právě o Rihanně a to ve slovech:  "I'm just such a gentleman... I can tell it wasn't love/I just thought you f**k with me/Who could have predicted, lucky strike, would have you stuck with me?/I kept my wits about me luckily/What happened between us that night, it always seems to trouble me/Now all of a sudden these gossip brags wanna cover me, and you making it seem that it happened that way because of me."

Celý článek si můžete v původním znění (v angličtině, samozřejmě =D) přečíst tady.

Kevin Hastings - Blogsite

30. května 2010 v 19:59 | Bee |  10 - Ostatní
Hádejte, kdo si otevřel vlastní blog? Ne, Riri to není. Bohužel. :) Ale je to Kevin Hastings, jeho blog se jmenuje splinterkey.com. Kevin je jeden z lidí z Ririina "TLGOE" týmu, je to (tuším) ten, co hraje na klavírek (protože v Rockstar 101 jsme ho viděli za keybortem)

Kevin už napsal i první příspěvek, který nese název "Tel Aviv". Jako člen týmu The Last Girl On Earth totiž s Riri jezdí po tour. Tady jsem vám přeložila, co nám napsal o návštěvě Izraele.

Teď jsme v Izraeli. Je to tu úžasné! Zůstáváme v Tel Avivu a výhled z mého pokoje je neuvěřitelný!!!
Byli jsme v Jeruzaléjmu, Betlémě, a u Mrvého moře. Odnesu si odsud tolik úžasných vzpomínek! Nejprve jsme zastavili v Jeruzalémě.

Zastavili jsme se taky u Mrtvého moře. Takový životní zážitek! Tenhle den upřímně nikdy nezapomenu.  Duchovně i hmatatelně úžasné. "Plavení" po moři bylo určitě zajímavý. Vůbec nepotřebujete používat vaše svaly - a nejdřív je to pro váš mozek nepochopitelný. Bláto pod vodou má 23 minerálů a je pro kůži neuvěřitelně dobré. Každej si to maže na tělo. Potom, co to smyjete, vaše kůže je jako nová. Jako máslo. Je to tak měkké a nové. Je těžké to popsat, ale tohle jsou nejlepší lázně na světě!

29.5.2010 - Israel Press Conference

30. května 2010 v 18:00 | Bee |  10 - Akce
Doufám, že fotek bude časem víc. S těmito fotkami se spojují i papzz fotky. Jak asi víte, my paparazzi nepodporujeme =D a nemáme je rády, proto fotky od nich nepřidáváme. Proto jsem u těhlech fotek nevěděla kterou z nich přidat a kterou ne.

29.5.2010 - Press Conference in Israel

30. května 2010 v 17:28 | Bee |  10 - Ostatní
Riri měla konferenci v Israeli. Doufám, že se brzy objeví kvalitnější videa :). Bohužel vám nemůžu říct, o čem Rihi mluví, brácha mi sebral od počítače bedničky =D.. Za videa děkuji rihanna-diva.com, nikdo jiný to totiž nebyl schopný upnout na youtube nebo tak někam :).


Rihanna o Israeli

29. května 2010 v 23:07 | Bee |  10 - Ostatní
R&B zpívající senzace Rihanna zažívá svoje poprvé před fanoušky v Israeli - tuto sobotu zde zakoncertuje jako součást své světové tour.
Pro "Svatou Zemi" je to poprvé co ji dvaadvacetiletá kráska navštívila. Koncert je součástí jejího turné Last Girl On Earth, který začal tři týdny zpátky v Evropě.
Rihanna v Tel Avivu strávila dva dny, setkala se s fanoušky, měla press conferenci. Řekla, že její strávený čas v Israeli byl "úžasný, úžasný zážitek."

(snad se brzy objeví videa z press conference)


Rude Boy COVER

29. května 2010 v 21:37 | Bee |  10 - Ostatní
Coverů na písničku Rude Boy existuje spousta. Už jsem vám kdysi psala o coveru "Rude Girl" v podání Seana Kingstona & Detail. Teď se ale objevil pro mě nejspíš nejoblíbenější a nejoriginálnější cover a to v podání ASTON. Ti už mají na svém kontě například skvělý cover na Telephone od Lady Gagy a Beyonce [poslechněte si tady]. Cover k Rude Boy ale doporučuju, určitě si ho poslechněte. Nejsem si jistá, jestli se bude líbit vám všem, ale mně se takové věci prostě líbí =D.


Download: Rude Boy promo CD

29. května 2010 v 12:37 | Vii_vi |  Download : CD
Po promo CD k písni Rockstar 101 ru pro Vás mám promo CD k písni Rude Boy. Tentokrát tu najdete 5 písniček, ne jen tři. Jde o 4 super remixy a jednu verzi, kterou najdete na albu. =) Doufám, že si to stáhnete. Já vím, že to žere paměť, ale smazat se dá vždycky.. =) A navíc, komu se Rude Boy líbí, ale chtěl by ho v rychlejší verzi, tak ty remixy, jsou přesn pro Vás!! =D
rihanna-kingdom.blog.cz
Tracklist:
01. Rude Boy (Album Version)
02. Rude Boy (Low Sunday Radio Edit)
03. Rude Boy (Jonathan Peters Club Banger)
04. Rude Boy (Low Sunday Club)
05. Rude Boy (Jonathan Peters Dub Banger)

Download: hotfile

BBC: "Radio1's Big Weekend" audio

29. května 2010 v 12:19 | Vii_vi |  Download : Songs
Jako další download tu mám audio z akce "Radio1's Big Weekend". Je to moc dobrý. HQ kvalita, doporučuji!! =) Jinak videa nejdete tady. Stahujte to přes mediafire.
rihanna-kingdom.blog.cz
Tracklist:
Mad House
Disturbia
Rude Boy
Te amo
Russial Roulette
Don't stop the music
SOS
Umbrella

Update #33

28. května 2010 v 23:07 | Bee |  Updates
Myslela jsem, že dneska přidám víc článků... Ale nevadí :). Snad zítra, nebo tak někdy. Jinak jsem přidala pár dalších fotek z Clive Davis' Pre Grammy Party z roku 2007. Jak jinak než HQ a nepotagované :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com


Jinak jsem vám chtěla moc poděkovat za dnešní návětěvnost! Je překrásná :)

Te Amo Download

28. května 2010 v 19:39 | Bee |  Download: Music Videos
Pokud byste si chtěli stáhnout dnes zveřejněný klip Te Amo, můžete tady. Klip brzy bude určitě v lepší kvalitě, poté přidám i lepší link na stáhnutí a nějaké ty screencapsy :)
http://img180.imageshack.us/img180/8936/rihannateamorihanna1rus.jpg

Update #32

28. května 2010 v 18:20 | Vii_vi |  Updates
A mám tu další skvělou fotku z tohohle úžasnýho photoshootu pro You Magazine!

free image host

ROCKSTAR 101 PROMO CD

28. května 2010 v 16:59 | Vii_vi |  Download : CD
A mám tu další věc, která Vám zabere trošku místa v pc. =D Jedná se o "album" Rockstar 101. Najdete tu 3 verze této písničky. Jedná se o: původní nahrávku, instrumentální verzi a radio edit. Moc se mi líbí ta původní nahrávka ikdyž stou třetí moc rozdílné nejsou, ale kdo poslouchá, pozná ;) Děkuju serveru blazingswarm.
rihanna-kingdom.blog.cz
1. Rockstar 101 [Main Version]
2. Rockstar 101 [Instrumental]
3. Rockstar 101 [Radio Edit]

Je tu více linků ke stažení. Někomu vyhovuje více tenhle, někomu jiný a nějaký je rychlejší a jiný pomalejší..tak stahujte =)


Last Girl On Earth Instrumental version

28. května 2010 v 16:34 | Vii_vi |  10 - Ostatní
Ahojky :)
Mám tu instrumentální verzi Last Girl On Earth tour!!! =D Ano. Před chvílí to byl přímý přenos z Glasgow. Teď instrumentální verze. Je tam toho strašně moc. Celé to udělal Danny Farrell a je to moc pěkný. Navíc v tom najdete ještě povedený remix Russian Roulette. Vyplatí se to stáhnout. Stačí kliknout sem a je to. =)
rihanna-kingdom.blog.cz

Fiestón magazine

28. května 2010 v 16:04 | Vii_vi |  Magazíny
Mám tu pro Vás nejnovější magazín, kde je Rih na obálce. Pokud se nepletu, jde o španělský časopis. Sice je malý, ale aspoň nepotagovaný.. =)