Červen 2010

Rihanna-kingdom.czweb.org

20. června 2010 v 10:56 | Bee
Aaaach. Moc moc moc moc moc moc se vám omlouvám :).


Hrozně dlouho nám to trvalo. A navíc to ještě není celé hotové. Ještě to chce nový design a design na gallerii a doplnit gallerii.... No prostě práce tam bude ještě dost. Ale už vám chci tu stránku ukázat :)

Takže..


www.rihanna-kingdom.czweb.org

Chtěla bych poprosit všechny affs, aby si na nás změnili odkaz. :) Děkujem :)

Už to můžu říct nahlas :)

5. června 2010 v 13:17 | Bee |  Moje kecíky...
Pamatujete na ten článek tady, kde jsem vám psala o mé a Viviině malé bokovce. A z ní se teď stává oooooooooobrovitánská bokovka.
Prostě a jednoduše vám musím říct jednu věc. Po více jak dvou letech rihanna-kingdom.blog.cz skončí.  Všechno jednou končí. Ale říká se, že konec je začátek pro něco nového :)
A tou novou věcí je to, že Rihanna-Kingdom se stěhuje na webovou podobu! :) Včera jsem s tím začala a dneska s Viv makáme jako divé, abychom vám mohli web co nejdříve ukázat :)
Affiliates si samozřjemě přestěhujeme na web, Elite si necháme v Elite, Top v Top. Ačkoliv v affs asi nějaké změny proběhnou, ale nemusíte se bát, že by vás to nějak hrozně moc postihlo.
Jen se chci omluvit, že sem dnes s Viv nebudeme nejspíš přidávat, i kdyby se objevily novinky. Pak to doženeme až na webu :).  A taky vás dneska nejspíš ani neoběhnem :)
Doufám, že už brzo vám budeme moct ukázat naši práci :)

Rihanna ft. Eminem

4. června 2010 v 22:37 | Vii_vi |  10 - Ostatní
Nojo, jsem líná. Už mě dneska překlad nebaví, tak koukám po českých stránkách. A teď jsem našpa na muzikus.cz článek o Eminemově chystaném albu:
www.rihanna-kingdom.blog.cz

Eminemovo chystané album Recovery se tímto okamžikem možná stane pro mnoho lidí daleko očekávanějším. Americký rapper totiž oznámil, že na novince spolupracoval s opravdu hvězdnými hosty. Fanoušci Lil Wayna, Pink nebo Rihanny by rozhodně měli obrátit svou pozornost na 22. červen, kdy bude nástupce zatím poslední studiové nahrávky Relapse vydán.

Využít všech tří kolegů z hudební branže v jedné písni by zavánělo plýtváním a ví to i Eminem, proto se každý z nich představí po boku Marshalla Matherse v jiné skladbě. Lil Wayne jej doprovodil v No Love, Pink v Won´t Back Down a Rihanna zase v Love the Way You Lie. Všechny tři Eminem neopomněl v rozhovoru pro Skyrock Radio řádně pochválit, zda-li však budou tyto spolupráce na albu opravdu fungovat, zjistíme už brzy.

Ri obdivuje Katy Perry a Russella Branda

4. června 2010 v 22:26 | Vii_vi |  10 - Ostatní
Na českém serveru magazin.cz se nedávno objevil článek o Rih!
www.rihanna-kingdom.blog.cz

Interpretka hitu "Rude Boy" by měla být jednou z družiček na svatbě slavného páru, která je plánovaná ještě v letošním roce. Jak přiznává, nikdy by ji nenapadlo, že by se ti dva někdy dali dohromady.

Rozpustilý pár
"Jeho jsem potkala před několika lety, když se mnou dělal rozhovor. A s Katy jsme se skamarádily o něco později. Je to tak legrační, protože bych si ty dva nikdy nepředstavovala spolu," říká.

"Ale když už mi o tom řekla, začalo mi to dávat ohromný smysl. Bylo jasné, že jsou ti dva spolu. Oba jsou prostě rozpustilí a chovají se bouřlivě a rozhodně si neberou servítky. Je to dokonalé," dodává slavná zpěvačka.

O sobě mlčí
Ačkoliv je Rihanna velmi otevřená, pokud se jedná o Katy a Russella, zarputile mlčí, když jde o její vlastní románek s americkým baseballovým hráčem Mattem Kempem.

Navázala s ním milostný vztah už začátkem letošního roku a vyjadřuje se o něm s opatrností: "Netvoříme žádný oficiální pár ani nic takového. Ale je milý."

Módní ikona

4. června 2010 v 22:12 | Vii_vi |  10 - Ostatní
www.rihanna-kingdom.blog.cz


Časopis ELLE jmenoval Rihannu jednou z 25 vlivných a ispirativních módních ikon. Malý článek, co o ní napsali:
"Od vyhřáté Barbadosské pláže do prvních řad na módních přehlídkách. Stejně tak udělala Rihanna překvapující a povedený nový styl. Tím se pasovala na právoplatnou módní ikonu. Rihanna už byla tváří pro značky jako: Gucci, Yves Saint-Laurent and Jean-Paul Gaultier. Na letošních Grammy se objevila v úžasné róbě od Elie Saab."

Zpěvačky, které hýbou světem.

4. června 2010 v 21:56 | Vii_vi |  10 - Ostatní
rihanna-kingdom.blog.cz
Tenhle týden časopis Billboard.com zveřejnil článek o třech veleúspěšných zpěvaškách, které hnuly americkými a celosvětovými hitprádami. Ano, psali o zpěvačkách: Beyoncé, Lady GaGa a Rihanna.

Pokud se jedná o prodejnost alb, ak její jedničkou je Beyoncé. Bey, která za posledních deset let, co se pohybuje v show-bussinesu vydala 3 úspěšná alba: "Dangerously in Love", "B'Day" a "I Am… Sasha Fierce". Celkem tedy prodala 11.282.000 kopií! Na druhém místě v prodejnosti skončila Rihanna, která za jejích pět let v show-bussinesu vydala 4 alba: "Music of the Sun", "A Girl Like Me", "Good Girl Gone Bad" a "Rated R". Rihanna si tak zatím přišla na 5.482.000 prodaných kopií. Lady GaGa skončila třetí. Jak o ní prohlásila Lilly Allen, Lady GaGa je stále v show bussinesu nováčkem. Za těch pár let co se pohybuje v hudebním průmyslu, toho už stihla docela dost! Jejích alb "The Fame" a "The Fame Monster" se celosvětově prodalo 4.457.000 kopií!

Když se však podíváme na žebříček digitálního prodeje, pořadí je jiné. V digitálním prodeji vede Rihanna, která digitálně prodala 28 milionů písní. Druhá je Lady GaGa, ta digitálně prodala 24,4 milionů písní. Nejhůře skončila Beyoncé, která prodala 23,6 milionů písní. Digitální prodejnost Lady GaGa a Beynocé, se v tomto případě moc neliší... =D

Nakonec, Billboard.com zveřejnil žebříček nejvíce hraných písní a nejvíce "nuber one" písní. To nejlépe opět dopadlo pro Rihannu, která měla v Billboard Hot 100 šest písniček, které se dlouhodobě držely na špičce hitparády. Druhá skončila Beyoncé, která měla pět singlů na vrcholu Billbooard Hot 100. Poslední skončila Lady GaGa, ta zatím měla jen dva singly na špičce Billbooard Hot 100.
Když

Finally, Billboard.com counts also performances of three singer in its classification. And the artist who picked up most number ones in Hot 100, classification of the titles  the most sold and the most broadcasted, is Rihanna. She has six titles in. Beyoncé is the second with fives number ones, whereas Lady GaGa has "only" two. If we widen in the top 10 in this same classification, Beyoncé and Rihanna are equally, with 14, whereas Lady GaGa has seven of it  - but she only brought out seven singles accross-Atlantic.

Písnička měsíce - VYHLÁŠENÍ

4. června 2010 v 20:45 | Bee |  Písnička měsíce
Páni! :) Zatím pokaždé všecgby ankety dopadly přesně tak, jak jsem chtěla =D. Asi jako fanoušci Rihanny sdílíme stejné názory :). Tentokrát vyhrála písničku měsíce písnička "Te Amo", která měla rovnou krásných dvacet hlasů :). Dohromady vás hlasovalo 62! To je naprosto nádherný :) Dvojnásobek toho, co minule! :)


US Weekly - Elle Preview

4. června 2010 v 19:38 | Bee |  Magazíny
Časopis US Weekly nám uveřejnil jednu fotku, kterou uvidíme v časopise Elle a ukázal nám znovu obálku :) Vypadá to vážně moc dobře :) Těším se na scany a shoot.
http://img707.imageshack.us/img707/6952/rihannausweekly.jpg

TLGOE - 3.6.2010 - Istanbul

3. června 2010 v 23:39 | Bee |  10 - The Last Girl On Earth Tour
Mám pro vás asi deset absolutně nekvalitních fotek. Brzo se určitě objeví kvalitní, teď pro vás mám fan fotky :)

ELLE

3. června 2010 v 19:02 | Bee |  Magazíny
Hádejte, kdo je na obálce nejnovějšího Elle? No, hádat asi nemusíte, vzhledem k tomu, že jste na blogu o Rihanně! :) Ano, je to Riri :) Snad se brzy objeví HQ scany :)
EDIT: 7.5.2011 - přidány HQ scany.

TLGOE: 1.6.2010 - Athens

3. června 2010 v 16:49 | Bee |  10 - The Last Girl On Earth Tour
Grr. Já se z toho počítače zblázním zasekanější jste v životě neviděli..
No nevadí :) Přináším vám (trochu opožděně) fotky z Athén. Riri opět předvedla nový kostýmek :) Hrozně moc se mi líbí :)))

The RihannaTourage - First Episode

3. června 2010 v 3:30 | Bee |  10 - Ostatní
A máme tu první díl RihannaTourage. Tady nám tanečníci nacvičují s růžovejma pistolkama na "HARD". :) Absolutně moc se těším na další díly, protože tam už by mohla být Rih :)

Photo of the Month - vyhlášení

2. června 2010 v 15:37 | Bee |  POTM
Tak a máme tu fotku měsíce :) Tentokrát to bylo hodně těsné, ale se sedmi hlasy vyhrála fotka číslo jedna. Na druhém místě byly nastejno fotka číslo čtyři [tady], pět [tady] a šest [tady]. Na třetím místě pak nastejno dvojka [tady] a trojka [tady].

Květen.

1. června 2010 v 17:30 | Bee |  Statistiky
Počet článků: 216 (o 45 článků méně než minulý měsíc, ale je to druhý měsíc s největším počtem článků :))
Průměrně článků denně: cca 7 (méně než minulý měsíc)
Nejvyšší návštěvnost dne: 8.5. - 124 lidí (více než minulý měsíc)
Návštěvnost za měsíc: 2357  (asi tak o 1000 více než minulý měsíc)
Průměrná denní návštěvnost: cca 76 (více než minulý měsíc :))
Počet komentářů: 1 178 (téměř dvakrát více než minulý měsíc)
Průměrně komentářů na jeden článek: cca 5
Průměrně komentářů za jeden den: cca 38
Pět nejkomentovanějších článků (za tento měsíc): Kontrola affiliates - výsledky (39 komentářů); KONTROLA AFFILIATES (32 komentářů); Rihanna versus Lady Gaga (24 komentářů); Jay Sean: "Moc rád bych pracoval s Rihannou." (22 komentářů); You Magazine Photoshoot (22 komentářů)

Rihanna je v Aténách

1. června 2010 v 15:13 | Vii_vi |  10 - Ostatní
rihanna-kingdom.blog.cz
Ahojky.
Teď jsem tu jen na skok. Větší update ode mě čekejte až na večer.
Včera se objevila zpráva, že by se Rih měla dnes přesunout do Řecka. Tahle zpráva se dnes ráno potvrdila, když jedna z Ririiných tanečnic - Tracy Shibata - na svůj twitter napsala: "Právě jsem v Aténách, užívám si svůj volný den v Acropolis. Tohle město je výjimečné!"
Rihanna bude v Aténách vystupovat zítra večer. =)