Květen 2011

Man Down - shooting

31. května 2011 v 23:36 | Bee |  11 - Nová videa
Asi za půl hodiny by se na svět mělo podívat Ririino nejnovější miminko, Man Down. Tady se (doufám) můžete podívat na ukázku z natáčení, kterou Rihanna tweetla na svém twitteru. Kdyby ne tady pod článkem (kdyby to bůhvíproč nefungovalo), tak tady.

Rihanna @ Hylands Park a Weston Park

31. května 2011 v 18:25 | Bee |  11 - Ostatní
Rihanna by se spolu s Eminemem měli v létě objevit na V Festivalu. Pro nás to neznamená nic, pouze nové fotky a videa. Festival totiž není moc blízko - v Anglii, přesněji v v Hylands Park a Weston Park. :) Na více se podívejte na oficiálních stránkách - www.vfestival.com
Update #40

31. května 2011 v 16:30 | Bee |  Updates
Sláva, sláva, sláva. Cosmpolitan scan k článku je tu! :) Trochu mě to zklamalo, čekala jsem nějakou další fotku, nejlíp víc fotek. Překlad bude. Možná.. Nemám tolik času :)
imagebam.com

všechny scany tady - Cosmopolitan - July 2011


Rihanna - nejznámější plážové tělo

31. května 2011 v 16:08 | Bee |  11 - Hitparády, žebříčky
Tak tenhle žebříček jsem úplně nepochopila, ale jak je libo.
Billboard vyhlásilo žebříček "nejznámějších plážových těl". Jestli to znamená i nejlepší, netuším. =D Rihanna je ale na krásném druhém místě :)
 1. Justin Bieber & Selena Gomez
 2. Rihanna
 3. Joe & Nick Jonas
 4. Gwen Stefani
 5. Ciara
 6. Kelly Rowland
 7. Willow Smith
 8. Lil Wayne
 9. Beyonce
 10. Katy Perry
 11. Justin Bieber
 12. Ke$ha
 13. Britney
 14. Justin Timberlake
 15. Oslice
 16. Ashley Tisdale
 17. duo Pete Wentz & Corbin Bleu
 18. Mariah Carey

Rihanna Navy?

31. května 2011 v 15:53 | Bee |  11 - Ostatní
Na internetu koluje spousta drbů - taková spousta, že se neobtěžuju některé ani překládat. "Rihanna se vrací k Chrisovi," "Rihanna a Justin Bieber = pár",... Ne, vážně ne. Ale tenhle drb vám přeložím ráda, protože jestli je to pravda, tak je to moc fajn.

Rihanna, stejně jako to udělala třeba Lady Gaga, nebo Justin Bieber,podle této fámy plánuje znovu vydat své CD "LOUD", s pár novými songy. Podlě všeho by jedna z nových písniček měla mít něco společného s Rihanna Navy (Rihanna Navy jsou pojmenování Rihannini fanoušci. Jako jsou například fanoušci Miley Cyrus Smilers, fanoušci Glee = Gleeks, fanoušci Demi Lovato = Lovatics, tak u Rihanny je to Rihanna Navy).
Přesný název ještě není znám, ale fanoušci navrhují například: Navy, My Navy, US Navy, Rihanna Navy...

Rihanna se k tomuto zatím nijak nevyjádřila.

Cosmopolitan - July 2011

29. května 2011 v 14:42 | Bee |  Magazíny
Nevím, jak to ta ženská stíhá, ale během natáčení nových videí, koncertování, BMA Awards aj., stihla Riri nafotit nový shoot a udělat interview s časopisem Cosmopolitan. Zatím jen dva scany, doufám, že se objeví i intervew :)
PS: Nechť všem co kopírují bez zdroje ruce upadnou.
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

KONTROLA AFFILIATES!!!

29. května 2011 v 14:05 | Bee |  Affiliates
Yes sir, všichni to nemáme rádi, neradi to pořádáme a jsme neradi, když to pořádají naše affs, ale když to musí být, tak to musí být.
Prostě nemáme přehled o tom, které affiliates sem chodí a které ne. Samozřejmě, že jsem si některých z vás všimla, že sem chodíte. Ale u některých třeba vůbec.
Nechci, abyste sem chodili sedmkrát týdně a měli komentář pod každým našim článkem. Samozřejmě že ne. Jen očekávám, že se sem párkrát stavíte a párkrát něco okomentujete. Nebudu psát k vám na blog, že je tu kontrola. Kontroly jsou od toho, abychom zkontrolovaly, jestli sem chodíte sami od sebe. Ne proto, že vám napíšem, abyste se zapsali.
Kontrola bude trvat dva týdny. Což je podle mě slušná doba na to, abyste se stihli zapsat. Takže v neděli 12. června by tu mělo být vyhodnocení.

Samozřejmě, můžou se zapsat i ti, co ještě affiliates nejsou. :)

Takže do komentářů, prosím, napište:
1) Přezdívka (všech majitelů vašeho blogu)
2) Adresa
3) Kde nás máte, popřípadě kam si nás dáte (elite, top, regular :)) (nějak extra nám na tom nezáleží, to je spíš jen pro přehled =D)

Dankešén. :) A hezký zbytek neděle, přeju :)

Man Down - 31. května?

29. května 2011 v 12:02 | Bee |  11 - Ostatní

Přiznávám, že jsem teď malinko zmatená z těch všech nově příchozích videí.

Video k singlu Man Down, které se natáčelo začátkem tohoto měsíce na Jamajce (fotky z natáčení). Video bylo pod režií Anthony Mandlera, který k tomu řekl: "Jediné co musíte vědět je, že to bude vzrušující." (celý rozhovor tady).

Matoucí to pro mě je z důvodu, že 31. května by se mělo objevit video k Fly s Nicki Minaj & Rihannou. Tak uvidíme.

Today Show - rozhovor

28. května 2011 v 19:00 | Bee |  11 - Nová videa
Při Today show (fotky - tady & tady, videa tady) Rihanna udělala v zákulisí i rozhovor. Mluvila o tom, jakou barvu přesně teď mají její vlasy, jak se vyrovnává s nenávistí některých lidí, čím by byla kdyby nebyla zpěvačkou a s kým by ráda spolupracovala. :)

Koho by lidé nejradši viděli naživo?

28. května 2011 v 17:26 | Bee |  11 - Ostatní
Nedávno byl uspořádán průzkum mezi lidmi, koho by nejradši videli naživo. Dotázaných bylo 27 500 lidí (a to už je něco) a Rihanna se ze všech možných umělců umístila na krásném druhém místě!
 1. Lady Gaga - 31%
 2. Rihanna - 27%
 3. Beyonce - 24%
 4. Britney Spears - 8%
Koho byste viděli nejradši vy live? :)

Do Something Awards - vote!

28. května 2011 v 16:30 | Bee |  11 - Hitparády, žebříčky
Pro své oblíbené hvězdy můžete taky hlasovat na Do_something_awards, musíte ale mít Twitter nebo Facebook, což podle mě není problém. Rihanna je v kategorii MUSIC ARTIST.:)

Jinak, za tohle moc děkuji našemu SB o Ashley Greene - greenedaily.blog.cz (Mata,(B)ublinQa :):):)), kde jsem na to narazila :)

27/5/2011 - Today Show part 2

28. května 2011 v 15:24 | Bee |  Foto11 - Akce
=D Tak tohle se mi už dlouho nestalo. Blog.cz má povoleno maximum 40 000 znaků v jednom článku a těch fotek bylo tak moc, že mi nedovolil to dát do jednoho. Takže tady máte další, doufám že už poslední =D, várku fotek z Today Show.

27/5/2011 - Today Show

28. května 2011 v 12:32 | Bee |  Foto11 - Koncerty
Volejte sláva a zpívejte Hallelujah, já se k těm fotkám konečně dostala. =D Mohly tu být už včera, přiznávám. Jenže já se radši flákám venku. Sice jsem je pak ještě večer stahovala, ale stáhla jsem jich něco kolem 70 a už se mi klížily zraky a šla jsem spát. Všechny fotky jsou HQ a netagované, zatím je jich "jen" něco kolem 200, za chvíli ale přidám další, jen co se mi to podaří všechno natahat do PC. Jen bych chtěla říct, že mi to zabralo docela dost času. Takže ten, kdo to zkopíruje bez zdroje nejspíš dostane přes čumák, protože jinak to nevidím. =D
Rihanna koncertovala 27.5. v New Yorku pro Today Show :). Videa najdete tady, fotky ze zkoušky tady.


Bravo 26/5/2011

28. května 2011 v 10:59 | Bee |  Magazíny
Tak a znovu je na obálce Brava Rihanna. Tentokrát s naprosto překrásným shootem, který mám moc ráda. :) Kdybyste náhodou někdo ten časopis doma měl a byl ochotný to naskenovat, byli byste moc zlatí :).
EDIT: Přidala jsem scany, děkuju za ně na tisíckrát Adamovi. Pokud to budete kopírovat, předně se zdrojem na něj, prosím :).

Today Show - zkouška

27. května 2011 v 16:58 | Bee
Ani nevím, kam mám tyhle fotky zařadit. No, zatímco budu přemýšlet, tak se pokochejte fotkama z dneška - ze skoušky pro vystoupení na Today Show. Jsou to fanoušskovské záběry :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.comToday Show - videos

27. května 2011 v 16:38 | Bee |  11 - Nová videa
Jak už vás Viv informovala asi týden zpátky, Riri byla dnes vystupovala v Today Show :). Nemůžu si pomoct, ale ten účes je zvláštní =D.
Koncert začínal 14:00 našeho času, pokud dobře počítám. Bohužel jsem se flákala a nebyla doma, takže jsem to neviděla..
=D
U Only Girl In The World je i rozhovor na začátku :)
S&M

Rozhovor z Itálie

25. května 2011 v 21:08 | Bee |  11 - Ostatní
Když byla Riri v Itálii, udělala tam i několik rozhovorů. Podařilo se mi namáčknout sem několik vět, které stihla pronést. Pokud budete kopírovat, tak prosím, jen se zdrojem. Já svůj "překlad" zaručeně poznám, to se nebojte. (Ono překládat italština - strejdagooglepřekladač - ruština - strejdagoogleopřekladač - čeština je hrozně vtipný =D).

"Jsem svobodná a šťastná. Nechtěla jsem teď s nikým flirtovat. Dokonce si s nikým ani psát (v tom... flirtovacím smyslu). Vůbec nic."
"Můj vztah s fanoušky je upřímný. Upřímně si s nimi řeknu vše, co chci." Vědí, že to co píšu (na Twitter) je pravda. Někdy máme problémy s komunikací, ale teď jsem velmi šťastná. Chápou, že nemohu mluvit s holkama a klukama z celého světa a pochopit, co se jim líbí."
"Britney - legenda."
"Miluju sledování televize a vaření kořeněného jídla. Mám ráda pikantní jídlo! Vařím ryby kari a další. Někdy se dokonce pokouším o italské jídlo."
"Dokonce i můj přítel mě kritizoval za to, že jsem si na Twitteru přidala Chrise Browna. Ale vždyť mluvíme o komunikaci prostřednictvím dvou počítačů, ne o svatbě! Buďte v klidu, protože já a Chris se už neuvidíme. Nikdy."
"Nechci žádnou rychlou a snadnou slávu. Chci se stát skutečnou "značkou". Není to jen o hudbě, ale i o parfémech, oděvech, obuvi a o dalším. Nejde jen o hudební průmysl."
(o S&M) "Bohužel, všechny uvazuje sexuální strana videa. Ale není tak těžké pochopit, že za těmito obrazy jsou skryté metafory, což vysvětluje můj vztah s médii. Když čtete bulvár, máte pocit, jakobyste hladil a mlátil zároveň. Protože televize a noviny - to není mé skutečné já. Vidíte sami, to co říkají o vás... Nemůžete to změnit. Stačí jen předstírat, že se nic nestalo. A dívka na obálce časopisu? Ne. Jen někdo, kdo vypadá jako vy.... Hodně jako vy."

PÍSEŇ PRO TODAY SHOW?!

25. května 2011 v 15:23 | Vii |  11 - Ostatní


Včera večer Rihannin tým na facebook umístil anketu, kde fanoušci hlasují, jakou písneň by měla Rih zpívat na Today Show, kde vystoupí příští pátek v New Yorku. Ovšem není jisté, jestli výsledky ankety budou mít nějaký vliv na výběr písně. Nebo jestli jde jen o názor fanoušků, aby se vědělo, jaká píseň je nejvíce favorizovaná. Každopádně hlasujte! A hlasujte tady! :)

LEONA LEWIS: BETTER IN TIME & MAN DOWN

25. května 2011 v 15:05 | Vii |  11 - Ostatní
Asi nikomu nemusím představovat výtězkyni X Factoru ve Velké Británii, Leonu Lewis. Je známa hlavně díky mega hitu Bleeding Love. Její rozsah je až obdivuhodný.
Leona se už kolikrát nechala slyšet, že se jí líbí zpěvačky jako Katy Perry či Rihanna a jednoho dne by chtěla natočit desku v podobném stylu jako ony. Předevčírem byla hostem rádia BBC, kde zazpívala remix svého hitu Better in Time a v poslední části tam zpívá i kus Rihannina budoucího hitu(doufejme, že hitu!:D) Man Down. :)
Celé se mi to moc líbí!:)


MUSIC NEWS

25. května 2011 v 7:04 | Bee |  11 - Nová videa
Děkuji moc pinop, která mě na toto video upozornila :). Jedná se o český pořad Music News. Mluví tu o Riri, o CKB, S&M a Man Down. Nic, co bychom nevěděli, ale podívat se na to je fajn :) Riri se objeví kolem 11:30 :)