11 - Ostatní

Na Rihannu je podána žaloba za plagiátorství

29. června 2011 v 20:14 | Vii

Po internetu obíhá dost zajímavá informace ohledně klipu S&M. Na Rihannu je opět házená špína za plagiátorství. Tentokrát je rozhořčen německý fotograf Phillip Paulus, který na Rihannu podal žalobu, protože použila prý stejný nápad a stejně imitovala některé z jeho fotografií. Jedná se o jeho set "Paperworld". Rihanna prý použila scény, kde je pod "plachtou" /obrázek výše/.
Zkrátka jde o to, že kopírovala bez povolení. Jak se ovšem bude dokazovat, jestli Rihanna a její tým někdy jeho fotografie opravdu viděli, je ve hvězdách. Sama to moc nechápu, nejspíš se fotograf chce jen zviditelnit... Co vy na to?

Vita Coco cover

29. června 2011 v 19:19 | Vii
V tomto článku jsem vás informovala o spolupráci Rihanny a řetězce vyrábějící kokosové vody - Vita Coco. Teď přináším oficiální cover celé kampaně. Myslím, že je více než vydařený!:)

Rihanna vyhrála Coca-Cola Viewers' Choice Award

27. června 2011 v 18:21 | Bee
RihannaNavy opět prokázala svou sílu. Rihanna vyhrála na BET awards cenu, o jejímž osudu rozhodovali fanoušci na internetu. Právě Rihanna díky obrovské podpoře svých fanoušků měla cenu převzít. Jenže to se nestalo ze dvou důvodů.
Zaprvé, Rihanna se na BET Awards vůbec neukázala. Pravděpodobně díky tomu, že je zaneprázdněná svou tour.
Zadruhé, když cenu za "Coca-Cola Viewers' Choice Award" vyhlašovali, stala se chyba a místo Rihanny vyhlásili Chrise Browna. Chris Brown, jak určitě víte, je Rihanny bývalý přítel (a všichni z RihannaNavy - a nejen odtud - ho bezesporu znají díky akcidentu z roku 2009). O chvíli později organizátoři show přiznali chybu a vyhlásili Rihannu vítězem. Drake, který za Rihannu cenu přebíral, prohlásil, že je tato záměna vítězů je tak trochu trapas.
Rihanna na to nijak moc nereagovala, na svém twitteru pouze poděkovala RihannaNavy za pomoc a poděkovala Drakovi za vyzvednutí ceny.

Tady se podívejte na video, kde Drake přebírá cenu.

Teď se nakonec ještě spekuluje o tom, jestli Rihanna vážně byla vítězem.

Třetí nejoblíbeneější osoba na fecebooku

26. června 2011 v 18:06 | Vii

Před několika hodinami Rihanna dosáhla na svém facebookovém účtu 39 milionů fanoušků. To jí vyšvihlo na 3. nejoblíbenější celebritu na zmíněné sociální síti. 1. místo obsadil Eminem, 2. místo Lady GaGa. Pokud ještě nejste RiRinýmfanouškem, dejte "lajk" tady ;)
RihannaNavy na twitteru:
"Díky všem, kdo jste dali "lajk" na Rihanniným facebooku!! Třetí nejoblíbeneější osoba na fecebooku!"

Rihannino nové CD už na podzim?

18. června 2011 v 22:01 | Bee
Šeptá se o tom, že by Rihanna mohla pracovat na svém novém albu. Ryan Seacrest informuje svět o tom, že rudovlasá diva je zpátky ve studiu a pracuje na novém projektu, který by mohl spatřit světlo světa ke konci tohoto roku.

Rihanna, která je momentálně na svém turné po celém světě, plánuje vydat své šesté CD na podzim tohoto roku. Není to žádné překvapení, vzhledem k tomu že za posledních pět let přišla s pěti CD. Naposledy to bylo LOUD, které neustále vydává nové a nové singly umísťující se na vrcholcích hitparád.

"Můžeme potvrdit, že Rihanna pracuje na novém albu a vydá ho na podzim tohoto roku," řekl Seacrest poté, co prozradil, že drby o tom, že spolu Rihanna a Drake randí NEJSOU pravdivé.

Zpěvaččin textař Kevin Rudolf nedávno řekl Rap-Up.com, že teď skládá materiály pro jeho nový, nejmenovaný projekt.

Nakonec to vypadá, že Rihanna udělá pouze re-edici jejího alba LOUD.

Man Down ve vysílání

13. června 2011 v 19:58 | Bee
Rihanna nedávno napsala na twitter "MTV thinks Man Down is too long! Thoughts???" aneb volně přeloženo "MTV si myslí, že Man Down video je moc dlouhé! Co vy na to?". Tak mám více méně dobré a víceméně špatné zprávy. Televize MTV, VH1 a MCM Top, což jsou největší kanály co se hudby týče, už začaly Man Down vysílat. Bohužel ale ve zkrácené verzi, takže v televizi neuvidíte začátek, kdy Riri zastřelí toho muže a konec. Pouze uvidíme tu část, kde je písnička.
Má to jednu výhodu. Nebudou muset písničku oštítkovat "16+", jako tomu bylo u S&M a Love The Way You Lie.


Já nevím no. Neřekla bych, že MTV má něco proti délce klipu, spíš proti tomu, co v něm je. Vážně by mě zajímalo, jestli budou vysílat osmiminutové Last Friday Night od Katy Perry celé. Pokud budou, víme na čem jsme.

Rihanna & Cheryl Cole?

13. června 2011 v 14:00 | Bee
Původně jsem to ani nechtěla překládat, protože mi to příjde jako další šťebetání o duetu, kterej nebude. Ale když se pak objevovalo víc a víc článků na tohle téma, tak jsem si řekla, proč to nepřeložit. Ale nepříjde mi to moc pravděpodobné. Hlavně ten jejich zdroj alá "insider", "známý" aj. :) Každopádně, bylo by to fajn :)
Anglický fotbalista, který je známý svými obrovskými city pro jeho manželku, řekl, že je šílený z toho, jak se k Cheryl chovali při debaklu v X Factoru. Byl s ní teď hodně v kontaktu a radil jí, jak si nevšímat ponížení. Ashley je taky připraven nastartovat Ashley její novou kariéru a podle všeho už si promluvil s jejím novým manažerem - Black Eyed Peas hvězdou Will.i.am, o dalších krocích Cheryl. Obránce Chelsea teď plánuje dostat svou ženu na vrcholky hitparád. 'Řekl jí "Na pár měsíců žádná televize, lež, odpočiň si, udělej si prázdniny, naber sílu a pak uděláme hudební comeback!" řekl jejich známý. 'Ashley chce, aby udělala duet s Rihannou a s dalšími Will.i.amovi kontakty, a udělat single, který z ní udělá slavnou osobu ve Státech a zmení její image." Cheryl prý po odchodu z X Factoru začala psát nové písničky společně s Waynem Wilkinsem - mužem, který má na svedomí Fight For This Love.
Rihanna by o duet s Cheryl měla zájem. Jak už bylo řečeno, Cheryl a Rihanna by mohly mít společný duet. A Rihanna se tomu nebrání a chce uspořádat setkání ve studiu. "Rihanna volala Cheryl a řekla, že obvolá své lidi a svůj duet udělají raději co nejdříve," řekl jejich známý pro časopis Look. "Navíc, Cheryl by měla přijet za Rihannou do LA a zažít s ní typicky americké zážitky, které si potřebuje vštípit.."

Rihanna na F1

12. června 2011 v 21:21 | Bee


Děkuju Gabče za info :)
Jak Gabča napsala, Rihanna je momentálně v Kanadě (protože je tam zrovna na LOUD tour) a když už tam byla, přišla se podívat na Lewise Hamiltona, který prý i hned k začátku havaroval a Riri ho šla navštívit do boxů. Takže se můžeme těšit na nové fotky :).

A tady ještě video Rihanny jak se pobavuje s Lewisem :)

Češi o Man Down

12. června 2011 v 9:46 | Bee
Našla jsem několik článků na internetu z českých zpravodajů o Man Down. Pokud tento blog navštěvujete často, nebo pokud se prostě jen zajímáte o Rihannu, víte, že videoklip k Man Down vyvolal spoustu bouřlivých diskuzí včetně zakázání videa na jedné francouzské stanici.
Takže tady si přečtěte pár článků, které jsou roztroušené po českých stránkách.

magazin.ceskenoviny.cz: Proti videu se postavila kampaň
Enough is Enough (Dost je dost), think tank Industry Ears a nezisková organizace věnující se obsahu vysílání televize The Parents Television Council.

MAN DOWN: více než 17 milionů shlédnutí

10. června 2011 v 13:01 | Vii
Ano, je to téměř neuvěřitelné. Během deseti dnů, co je videoklip Man Down na kanálu Vevo, ho shlédlo více než 17 milionů diváků! Když k tomu přopočteme to, že s ním byly problémy a Vevo ho několikrát stáhlo, tak je to opravdu krásný výsledek!
Man Down může klidně konkurovat videoklipu California King Bed, který byl vydán 9. května, což je přesně měsíc a den. A právě teď má California King Bed 23 milionů shlédnutí.
Pokud to pujde stále tímhle tempem, je více než jasné, že Man Down bude více sledovanější než nejnovější balada - California King Bed. Ale pořád by Man Down někdo zakazoval a šťoural se v příběhu..nepochopím! Hlas lidu rozhodl!:DD

MAN DOWN: překlad

10. června 2011 v 11:03 | Vii
Jelikož mě celkem štve, kolik je negativního rozruchu okolo videoklipu Man Down, rozhodla jsem se, že ho přeložím. A můj názor je takový, že text písničky je v pořádku. Zpívá sice o tom, že zabila muže, ale také o tom, jak toho lituje, bojí se co bude a chce utěct z města. Takže ať je video jaké je, tak ta hlavní myšlenka je samozřejmě z textu. Ať si milí francouzové klidně klip na své "vzdělávací" stanici klidně zakážou, když nejsou schopní si to přeložit a zjistit o čem to je..
Kopírujte se zdrojem!;)


Český překlad:


Nechtěla jsem ho zabít
Vím, že to nebylo správné
V noci ani spát nemůžu
Nemůžu to dostat z hlavy
Musím se dostat pryč
Dříve než skončím za mřížemi

Co začalo jako jednoduchá hádka
Se zvrtlo ve velmi nepříjemnou situaci
Přemýšlím o tom, čemu teď čelím
Chce se mi z toho brečet

Protože jsem mu nechtěla ublížit
Mohl to být někoho syn
A já jsem mu vzala srdce, když
Jsem vytáhla tu zbraň

Rihanna poprvé v Brazílii

8. června 2011 v 21:16 | Vii

Radio LastFM právě potvrdilo zprávu, že Rihanna udělá nejméně jeden koncert v Brazílii, jako zastávku jejího tour. Přitom Loud tour v Jižní Americe vůbec plánované nebylo.
Koncert bude 21. září v hlavním městě - Brasilia a probíhat dva dny před velikým a každoročně hodně očekávaným festivalem "Rock in Rio", který uskuteční se 23. září. Rihanna by se ho pravděpodobně měla zúčastnit, jako jiné hvězdy.
Rihanna tak poprvé vystoupí v Brazílii. Ještě jsou přidány další dvě data a to v: São Paulu a ve městě Belo Horizonte.

18. září - São Paulo
21. září - Brasilia.
25. září - Belo Horizonte

Rihanna Shop

8. června 2011 v 18:49 | Vii
Jak sami váte, na oficiálních stránkách má Rihanna i svůj "obchod" prostě si tu koupíte trička, mikiny, čepice a nově i teď voňavku Reb'l Fleur. Americké stránky jsou aktualizovanější než ty Britské, podle mě budou aktualizované, až Roh pojede tour po Evropě;) No, každopádně Vám sem přináším odkazy a obrázky, které mě zaujaly! :)
A zaujaly mě tyto "Navy" věci. Především ten přívěšek, o kterém vážně uvažuji, že bych si ho pořídila. Tílko je také pěkné, ale takovou kotvu na krku jen tak nemá! :DD
Tady je odkaz na USA shop a na UK shop. :)

Rihanna nechává vybírat fanoušky písně na tour!

8. června 2011 v 18:10 | Vii


Při včerejším koncertě v Torontu Rihanna změnila track list. Ovšem změna byla minimální, ale podstatná. Podstatná protože Rihanna nechala fanoušky vybírat píseň, kterou by měla zazpívat. Na svém facebooku dala na výběr "Cheers (Drink To That)" a "Fading". Kanaďané si vybrali Fading. Takže při dvacáté písni si nepřipíjeli, jako tomu bylo v Baltimoru, ale zazpívali na krásný pomalý song. A konečně se objevilo i video, není moc kvalitní a jak jsem říkala, fanoušci si i zazpívali..:D
Mylím, že to je od Rih hezký, že nechá vybírat fanoušky a pak píseň zazpívá. V budoucnu bychom se tak mohli dočkat třeba "Who's That Chick" či "Russian Roulette", která chybí hodně fanouškům.
Video jsem sehnala díky twitter účtu fanouška @ Oreka, Odkaz na video.

Reb'l Fleur v Česku!

5. června 2011 v 20:13 | Vii

Konečně i do Čech dorazil Rihannin první parfém - Reb´l Fleur. Můžete ji zakoupit na stránce parfemy-elnino a europarfemy. Za stovkovou lahvičku zaplatíte 1087,- Kč, za půlku dáte 1020,- Kč. Na stránce europarfemy si můžete zakoupit i mililitrový vzorek za 25,- Kč. Zda bude v prodeji i tělové mléko, zattím nikde uvedené není.
Tady je popisek a složení vůně ze serveru elnino.
Reb´l Fleur je odvážná, sexy a skutečně pozoruhodná vůně. Sofistikovaná ovocně- cypřišová kompozice tuberózy, fialky a ibišku je jemně opláchnutá kokosovou vodou a v závěru zabalená do teplého mošusu a vanilky.

Zachraňte Ayelet Galenu, roční holčičku z Upper West Side

5. června 2011 v 19:44 | Vii

Rihanna, 50 Cent, Pharrel, Linkin Park či Leighton Meester.
Toto jsou jména, která žádají o pomoc. Pomoc, která zachrání život. Jedná se o roční holčičku Ayelet Galenu, která má vzácnou poruchu kostní dřeně. Pokud se brzy nenajde vhodný dárce, holčička zemře.
První, která pohotově zareagovala, byla Leighton Meester, která napsala na twitter: "Musíme najít dárce pro Ayelet. Nepřežije, pokud se nenajde dárce kostní dřeně." chvíli na to napsala:"Apeluji na všechny, aby jste šli na testy, aby Ayelet našla správnou shodu."
Rihanna a Pharrel se rychle přidali a napsali na twitter: "Pomozte mi prosím najít vhpdného dárce pro batole Ayelet a ostatní? Protože možná VY můžete zachránit jejich život." A přiložili odkaz na stránku, kde se můžete registrovat a poté přijít na testy. Vše se samořejmě týká USA.
Jak víte, tedy snad víte, že Rihanna již podporovala holčičku, která měla poruchu kostní dřeně. Jmenovala se Jasmina. Protože se nenašel dárce včas, loňský leden holčička bohužel zemřela. Takže i když to platí jen pro USA, u nás život můžete zachránit život také. Stačí si jen zajít do nemocnice na testy,které vám nijak neublíží. Jen vám vezmou krev. Když se shodnete, máte právo volby.:)

Rihanna vs. Nicki Minaj : Kdo lépe zatancuje na klíně?

5. června 2011 v 19:14 | Vii
Bee Vám už psala, že Rih dělá při své tour vybranému fanouškovi tanec na klíně. Narazila jsem na jeden článek o tom, tak jsem ho přeložila. Autor to bere celkem s humorem:)
Pozor Nicki Minaj! Jsi známa jako 'nejlepší a nejslavnější hvězda v rozdávání erotických lapdanců'. Ale není známo, jak dlouho to tak bude. Rihanna hodila ručník (a své tělo) do ringu. Při jejím prvním koncertě LOUD tour, včera v Baltimoru vytáhla svou první oběť a zatancovala jí na klíně. Z publika si vytáhla fanynku - která vypadala jako mladá Sheryl Crow - a poté co dozpívala song Skin, jí hodila na kruhovou, otáčivou platformu a pustila se do práce.
Na sobě měla bílý latexový obleček, který měla na Billboard Music Awards, kde vystupovala společně s Britney Spears a remixem písničky S&M.
Stále, ale Nicki Minaj vede. Až Rihanna začne líbat a tancovat na klíně slavnějším hvězdám jako třeba hráčům NBA, poté může konverzace začít.
A tady je video:

Susan Boyle ft. Rihanna?

5. června 2011 v 13:04 | Bee
Susan Boyle jmenovala Lady Gagu a Rihannu jako umělkyně, se kterými by ráda pracovala.
'I Dreamed A Dream' (video) zpěvačka, která celosvětově prodala přes deset milionů alb se teď porozhlíží po mladších umělcích, se kterými by mohla pracovat na svém dalším albu.
"Chtěla bych udělat album duetů. Existuje spousta lidí, se kterými bych si ráda zazpívala. S Lady Gaga by to byla zábava. Nebo s Donny Osmondem. Taky mám vážně ráda Adele a Rihannu," řekla Boyle časopisu Daily Record.

Boyle momentálně také vyhrála cenu pro umělce z Velké Británie, který má nejvíce prodaných desek.

Já osobně bych tuhle informaci nebrala moc vážně. Je to jen Susanino přání, neznamená to, že se z toho něco vyklube. Takových zpráv už tu bylo...

LOUD tour - první fotky

5. června 2011 v 8:23 | Bee
Zdravím, zdravím. Jak už vás informovala Viv, Rih měla včera (našeho času přibližně dnes ráno) svůj první koncert LOUD tour a to v Baltimoru. Jsou tu i první nekvalitní fotky, vidíme z nich, co má přibližně Rihanna na sobě, nebo třeba i to, že jí na tour opět doprovází růžový tank, jako při The Last Girl on Earth. Jako každoročně, zakončovala koncert Umbrellou :). Zdroj je strýček google a tumblr. Pokud je najdu na vašem blogu, pokuste se vymyslet co nejvěrohodnější lež, proč máte úplně ty samé. Fotky nedávám do fotogalerie, páč jsou těžce nekvalitní.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

LOUD tour již dnes!

4. června 2011 v 22:13 | Vii
Ano, ano, ano! LOUD tour startuje už dnes asi za 3,5 hodiny. První zastávka je na východním pobřeží USA - v Baltimoru. Dále Rihanna pokračuje do Kanady pak opět USA atd. Celý přehled najdete zde. Nejzajímavější datum pro nás asi bude 7. prosince, kdy Rih dorazí po druhé do Prahy!:)
 
 

Reklama